Przetargi to centralne miejsce publikowania ogłoszeń o zamówieniach w GEPOL DYSTRYBUCJA sp. z o. o.

Informujemy , że w przedsiębiorstwie Gepol Dystrybucja sp. z o.o. postępowania o udzielenie zamówień publicznych są prowadzone z wykorzystaniem platformy zakupowej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrożyć Platformę Marketplanet e-Zamawiający , która będzie podstawowym narzędziem, które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny , gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert , rejestracji czy innych aspektów technicznych , platformy , dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 do 17:00 pod nr tel. 22 576 87 90 lub oneplace@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie .

 Wejście na platformę poprzez link: gepoldystrybucja.ezamawiajacy.pl

Wszystkie postępowania o udzielenie zamówień publicznych będą publikowane poniżej .W związku z powyższym prosimy o śledzenie zarówno platformy e-Zamawaiający i strony internetowej www.gepoldystrybucja.pl

Aktualne postępowania:

Pliki do pobrania
Pliki do pobrania

Archiwum postępowań:

Pliki do pobrania >>

Pliki do pobrania >>

Pliki do pobrania >>

Pliki do pobrania >>

Pliki do pobrania <<

Pliki do pobrania <<